קרטון חלבון ביצה
נוזל ביצים – כל הטוב שבביצים עם הנוחות שבנוזל מפוסטר
12/06/2023
קרטון חלבון ביצה
נוזל ביצים – כל הטוב שבביצים עם הנוחות שבנוזל מפוסטר
12/06/2023

תכנון הכנת המזון במוסדות ובעסקים שונה בתכלית מתכנון והכנת מזון ביתי- חדר האוכל או המטבח מספק מנות רבות מאוד מדי יום, תוך הצורך לשמור על איכות המנות, טריותן, בריאותן ואפילו טעמן הטוב. מטבע הדברים, גובר הצורך בכמות גדולה של מצרכים, ובבחירת מנות בעלות ערך תזונתי מספק, שכן מנות אלה הן תזונתם הבסיסית של אנשים רבים המצויים במוסדות השונים, או לחלופין, לקוחות רבים של עסקים בתחום המזון.

ביצים טריות הן מצרך בסיסי וחשוב ביותר למוסדות אלו- בכתבה זו נפרט מדוע, ונציג את יתרונותיהן.

ביצים- בסיס בריא למזונות רבים

ביצים טריות לבית אבות מרכיבות רבים מהמאכלים המוכנים במטבח- מאפים, פשטידות, פנקייקים, בלינצ'ס, עוגות ועוגיות וכמובן מנות ביצה, כמו חביתה, אומלט, מקושקשת, פרנץ' טוסט, ביצת עין וביצה קשה. היות והן מרכיבות מנות בסיסיות רבות כל כך, הן נחשבות למוצר שאותו מומלץ לרכוש בכמות גדולה, לפחות ביצה אחת לסועד בכל ארוחה.

גם לבעלי מאפיות וקונדיטוריות, הביצים נמצאות בראש רשימת הקניות- הן הכרחיות לאפייה של רבים מהמזונות הנמכרים במקום, משפיעות על תהליך אפייתם ומספקות טעם נהדר שאין לו תחליף.

קניית ביצים לקונדיטוריה צריכה גם היא להיות בהיקף גדול, שכן הן נדרשות כמעט לכל מוצר- הכנת עוגות יוקרתיות, הקניית מרקם נימוח לעוגיות ולמאפים, העשרת פשטידות איכותיות וציפוי של מאפים שונים, כדי להטיב את אפייתם.

יתרון בריאותי מנצח

כל מנת ביצה מכילה 6 גרם של חלבון, וחומרים הכרחיים נוספים לגופינו כגון: ויטמין B12,B6 , A, K, E, ו-D, סלניום, חומצה פולית, זרחן, אבץ וסידן. הביצה אומנם קטנה בגודלה, אך מנה אחת שלה מספקת לגוף אחוז גדול מצריכת החומרים הנ"ל הנדרשת מדי יום, כך ששילובה בארוחות הוא הכרחי.

עבור מבוגרים בגיל השלישי, צריכה מוגברת של חלבון משמעותית לבריאות הגוף והעצמות. בשלב זה של החיים, העצמות מדללות ונחלשות, דבר שמגביר את שבירותן. החלבון, אבן בניין חשובה בגוף, מסייע בייצור מולקולות ורמות חדשות וכן בבנייה וחיזוק של העצמות. הגברת הרכישה של ביצים לבית אבות, תטיב עם איכות האוכל ובריאות המטופלים המתגוררים במקום.

רכישה משתלמת

הביצים אינן מוצר מאוד זול כשרוכשים אותו בסופרים ובמרכולים, במיוחד כשנדרשת כמות כה גדולה. חברות מסוימות, שהתמחותן היא בעולם הביצים, מספקות פתרון נהדר למוסדות ציבוריים, ומתמחות בהספקת ביצים טריות לקונדיטוריות, מאפיות ובתי אבות. תוך חיפוש באינטרנט של המושגים 'שיווק ביצים בית אבות' או לחליפין 'שיווק ביצים טריות קונדיטוריה', תוכלו למצוא חברות שיספקו עבורכם באופן קבוע מוצרים איכותיים וטריים, בהיקפים גדולים (בהתאם לצורך ולדרישה) ובמחירים משתלמים יותר מאשר קנייה "רגילה". משלוח קבוע של המוצר לבית העסק יהיה נוח בהרבה, שכן הדבר ימנע ממכם את הצורך לבחון את טיבן של הביצים בחנות המכולות (ולוודא שהן אכן טריות ושלמות), את הצורך בנסיעה למקום והתאמת המחירים.

מוזמנים לראות את כל המוצרים אותם אנחנו מספקים, לחצו כאן.

רוצה לשמוע עוד? מעוניין לבצע הזמנה?

נוכל לתאם הזמנה ומשלוח מותאם לצרכיך
נא מלא את פרטיך בעמוד צור קשר או במייל ונחזור אלייך בהקדם.