חברת "צביקה משקי טבע הגליל"
חברה לשיווק ואספקת ביצי משק וייבוא גבינות איכות
מכל העולם למגזר העיסקי.


החברה קיימת מזה 12 שנים, והחלה את דרכה בשיווק ואספקת ביצים בצפון הארץ בגליל המערבי, ביישוב נהריה וסביבתו. ברבות השנים גדלה החברה והחלה בנוסף לשווק גבינות ומוצרי גבינות איכות מכל העולם, והפכה למובילה בשיווק גבינות למגזר העסקי על כל ענפיו בכל רחבי הארץ, מאילת בדרום, תל אביב וכל ישובי המרכז, ולכל הגליל.

ערכי החברה ואמנת שירות

לאורך כל השנים אנחנו מקפידים לדאוג ולשמר את הערכים שעליהם מבוססת החברה שלנו - על כבוד הדדי, שיתוף פעולה ויחסים חבריים. הלקוחות הם השותפים שלנו לעסק , ההצלחה שלהם היא ההצלחה שלנו.
אנו דוגלים במצוינות מקצועית, אחריות ויושר הבאים לידי ביטוי ביחסים עם הספקים והלקוחות שלנו. אמון מלא מתבטא בפיקוח שלנו על המלאי של הלקוח, ודאגה לכך שיהיו לו את כל המוצרים שהוא צריך באופן קבוע, לדוגמא בתקופות חגים , בעונות השונות לאורך השנה, או בימים השונים של השבוע , שלא יחסר לו אף מוצר ברגע הנכון לניהול התקין של העסק שלו. בשביל זה אנחנו כאן , במרחק של שיחת טלפון אחת, מחכים לתת לכם שירות.


12


שנות ניסיון

מאמינים בלקוח ובשליחות שלנו

תפקידנו הוא לספק את צרכי העסק על הצד המקצועי והטוב ביותר. אנו מאמינים בשקיפות ודוגלים בכל מחיר בהתמדה בשירות ואספקת סחורות ללא פשרות. נספק לכל לקוח שלנו, כל מוצר שהוא צריך בכל שעה ורגע נתון. ללקוח שלנו לא ייחסר ביצים או גבינות באף מצב - אנו נדאג לכך ונבטיח זאת.

 

מידי יום משאיות קירור ורכבי חלוקת סחורה יוצאים ומעניקים שירות למגזר העיסקי כדי להבטיח להם שקט תעשייתי לתפעול הרציף של כל עסק והמטבח. אמינות ואיכות השירות הם נר לרגלנו, ואליהם אנו קמים בשמחה וחדווה כל בוקר מחדש. יעידו על כך מאות העסקים שעובדים איתנו שנים רבות , כמו בתי מלון , מסעדות ורשתות הסעדה , בתי אבות, סופרמרקטים ומכולות , בתי הארחה וצימרים , מפעלים וחברות קייטרינג, אולמות אירועים ,שפים ועוד . כל אחד מהלקוחות הללו מעוניין רק בדבר אחד - שספק הביצים והגבינות שלו יגיע בבוקר ויספק לו בדיוק את המוצרים שאותם דרש, בשעה הרצויה וב>איכות המבוקשת ללא כל תקלה, ואת זאת אנו מבטיחים כל יום מחדש.

שיווק והפצת המוצרים שלנו בחברת משקי טבע הגליל בע"מ, נעשים במהירות ויעילות מירבית , בימים המבוקשים על הלקוח, ובשעות הקבועות בדיוק בהם רוצה הלקוח לקבל את הסחורה. אצלנו כל לקוח מקבל תשומת לב מירבית , ויחס הוגן וצמוד מידי יום לכל אורך השנה. ההצלחה שלכם היא היעד שלנו.

ביצי משק טריות צביקה הינה חברת שיווק אספקה והפצה אשר מספקת פתרונות לענף המזון . ביצים וגבינות הינם מוצרי יסוד אשר ניצרכים בכמויות אדירות מידי יום. החברה נוסדה לפני כ-12 שנה וצברה לעצמה שם ומוניטין שהולכים לפניה.

אנו משנעים סחורות לאזורים שונים לאורכה ולרוחבה של ישראל, מגיעים לישובים קטנים וגדולים כאחד. לחברה גב כלכלי איתן וגמישות תפעולית אשר מבוססים על ניסיון רב של שנים, יחס אישי וכוח אדם איכותי ומקצועי שעושה את ההבדל.

החברה עובדת במגזרים שונים ורבים, הן מול ארגונים גדולים והן מול עסקים בינוניים וקטנים- כולם בשבילנו שווים. על קהל לקוחותינו נמנים קניונים, חברות קייטרינג והסעדה, בתי מלון, מוסדות ציבור, קיבוצים, מפעלים,חברות,עמותות לתרומות , בתי הארחה, שפים וטבחים, בעלי מסעדות, בתי אבות ועוד. לקוחות מגוונים ומרוצים שיכולים להעיד על היושרה והמקצעוניות שלנו לאורך שנים .

נקודות מפתח של חברת ביצי משק טריות צביקה

ניסיון

לחברה ניסיון רב בניהול צוות עובדים מקצועי, מסור וישר לאורך שנים.

גיוון

לחברה מגוון מוצרים רחב אשר זמינים בטווח רחב של מחירים ורמות איכות.

גמישות

גמישות תפעולית שמתכתבת עם צרכי הלקוח - שעות וימי אספקה קבועים, מוצרים ייחודיים, מורשים כספק למוסדות ממשלתיים וביטחוניים. לאורך השנים - לחברה יש ידע בחיזוי ושמירה על מלאים עונתיים לאורך השנה , בחגים , ובתנאי מחסור בשוק.

כשרויות

יכולת לספק סל גבינות בכשרויות רבות ושונות בהתאם לביקוש הלקוח.

יציבות וגב כלכלי

החברה מעניקה ללקוח שקט עסקי וביטחון כלכלי בעבודה מול ספק איכותי, אמין ויציב.

שינוע

צי משאיות ורכבי הובלה בקירור והקפאה בטכנולוגיות מתקדמות לשינוע ברחבי הארץ.

תקנים

עמידה בתקנים המחמירים ביותר ועבודה עם כל הרישיונות הדרושים, להובלה , קירור, ניהול סחורות ומחסנים.

ייבוא גבינות מחו"ל

יכולת ייבוא מוצרי גבינה חדשים מחו"ל והגדלת סל האפשרויות עבור הלקוח באופן קבוע.

ותק

לחברה ותק של למעלה מ-12 שנים בתחום הביצים והגבינות , וותק של 25 שנה בעולם ההובלה והחלוקה של סחורות ברחבי הארץ . ניסיון רב ורחב בעבודה מול לקוחות שונים מכל סוג וסקטור עיסקי שעושה את ההבדל.